Vi bruker cookies for å forbedre brukeropplevelsen og optimalisere vår hjemmeside. Ved å bruke nettstedet godtar du bruken av informasjonskapsler. Om informasjonskapsler
Ok
Tilsette
Prosjektleiarar
Rune Øiestad
Prosjektleiar
rune.oiestad@hs-bygg.no
(+47) 901 86 201
Dina Yri
Prosjektleiar
dina@hs-bygg.no
(+47) 917 39 878
Åsgeir Tomasgard
Prosjektleiar
aasgeir@hs-bygg.no 
(+47) 930 03 413
Jarle Lien
Byggeleiar
jarle@hs-bygg.no
(+47) 911 03 107
Anleggsleiarar
Jørn Hilde
Driftsleiar/anleggsleiar
jorn@hs-bygg.no
(+47) 911 03 108
Martin Kroken Nesje
Anleggsleiar
martin@hs-bygg.no 
(+47) 476 31 709
Øyvind Sunde
Anleggsleiar
oyvind@hs-bygg.no
(+47) 483 25 778
Per Otto Lien
Anleggsleiar/Kalkulatør
per.otto@hs-bygg.no
(+47) 975 00 324
Formenn
Asbjørn Gjerde
Formann
asbjorn@hs-bygg.no
(+47) 916 15 019 
Bjarte Eimhjellen
Formann
bjarte@hs-bygg.no
(+47) 991 52 266
Frank Sanden
Formann
frank@hs-bygg.no
(+47) 943 16 706
Andreas Guddal
Formann
andreas@hs-bygg.no
(+47) 452 97 611 
Helge Kroken
Formann
helge@hs-bygg.no
(+47) 917 11 041 
Administrasjon
Knut Løvdal Stauri
Dagleg leiar
stauri@hs-bygg.no 
(+47) 906 63 076
Hege Guddal
Økonomisjef
hege@hs-bygg.no 
(+47) 952 61 311 
Otto Nesdal
Regnskap
otto@hs-bygg.no 
(+47) 906 01 549
Thomas B. Grov
Tilbodsleiar
thomas@hs-bygg.no 
(+47) 928 95 007
Tilsette
HS Bygg har totalt 52 tilsette.  
Kompetanse Stk
Sivilingeniør 2
Ingeniør 4  
Teknikar 9
Fagbrev tømrar 10
Fagbrev forskalingssnikkar 17
Lærling 10
Kranførar 14